Research Polska sp. z o.o.

ul. Marcinkowskiego 125C
88-100 Inowrocław

+48 52 359 10 00
+48 52 355 00 21
biuro@domwody.pl

NIP: 5562752038
REGON: 341276407

Klarwod sp. z o.o.

ul. Lipowa 37
05-520 Konstancin-Jeziorna

+48 22 717 53 77
+48 22 757-65-08
klarwod@klarwod.pl

NIP: 1230705176
REGON: 12884165

Wszystko zaczyna się od rozmowy
wybierz dział i zadzwoń lub napisz do nas

Handel i obsługa firm

Tomasz Łepkowski

Dyrektor Handlowy

+48 500 125 928

e-mail: tlepkowski@domwody.pl

Kier. regionu północ

Łukasz Rokita

Kujawsko Pomorskie , Pomorskie , Warmińsko Mazurskie

+48 533 302 011

e-mail: lrokita@domwody.pl

Kier. regionu zachód

Paweł Kiernicki

Zachodniopomorskie , Lubuskie , Wielkopolskie , Dolnośląskie

+48 721 830 725

e-mail: pkiernicki@domwody.pl

Kier. regionu wschód

Norbert Rejn

Podlaskie , Mazowieckie , Lubelskie , Podkarpackie

+48 600 904 474

e-mail: nrejn@domwody.pl

Kier. regionu południe

Marek Ering

woj. Łódzkie , Opolskie , Śląskie , Małopolskie , Świętokrzyskie

+48 570 700 755

e-mail: mering@domwody.pl

Dział obsługi klienta

Jakub Kaczmarek

+48 52 355 0021

+48 533 364 376

e-mail: biuro@domwody.pl

Dział obsługi klienta

Małgorzata Szulczewska

+48 52 355 0021

+48 533 364 375

e-mail: mszulczewska@domwody.pl

Dział obsługi klienta

Wioleta Mielcarek

+48 52 359 1000

e-mail: biuro@domwody.pl

Dział serwisu i reklamacji

Małgorzata Goralewska Hulisz

+48 500 048 065

e-mail: serwis@domwody.pl

Dział serwisu i reklamacji / wsparcie techniczne

Wojciech Borowiak

+48 516 069 058, 52 359 1000

e-mail: serwis@domwody.pl

Dział administracyjno księgowy

Ewa Kansy

+48 530 428 840

e-mail: ekansy@domwody.pl

Dział exportu

Ewa Kansy

+48 530 428 840

e-mail: export@domwody.pl

Dział techniczno-inżynieryjny

Mateusz Chojnacki

WSPARCIE TECHNICZNE, DOBORY TECHNOLOGII UZDATNIANIA

+48 22 717 53 77 wew.109

e-mail: mateusz.chojnacki@klarwod.pl

Szef działu techniczno-inżynieryjnego

Małgorzata Wronowska

+48 22 717 53 77 wew.109

e-mail: malgorzata.wronowska@klarwod.pl