Dom Wody Sp. z o.o. Polski producent systemów uzdatniania wody

Działamy na rynku od 2000 roku. Stale powiększamy asortyment i zakres usług w dziedzinie technologii uzdatniania wody, zwracając szczególną uwagę na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Naszym mottem jest idea czystej wody w każdym domu. Współpracujemy z najlepszymi i największymi firmami na świecie z branży wodnej, jednocześnie wprowadzamy własne rozwiązania technologiczne wynikające z potrzeb naszych klientów a poprzedzone badaniami w naszym dziale technicznym, zgodnie ze standardami ISO oraz atestami i dopuszczeniami europejskimi i PZH. Nasza firma wprowadziła w ostatnim czasie nową linię produktów pod wspólną nazwą SMART BLUE skierowaną do każdej polskiej rodziny.

  • 20 lat doświadczenia zebrane na rynku polskim i zagranicznym

    Polityka wysokiej jakości połączonej z bardzo sprawnym systemem logistyki czyni z naszej firmy jedno z najlepszych przedsiębiorstw branży wodnej w Polsce. Dynamiczny rozwój naszej firmy to zasługa przede wszystkim fachowej kadry, owoc przemyślanych decyzji i inwestycji w najnowsze technologie. Działamy w kilkunastu krajach europy i nie tylko. Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji i powiększamy grono zadowolonych Klientów.

  • Nowe przedstawicielstwa na Rosję, Kazachstan i Białorusi

    Wychodząc na przeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty marki DOMWODY uruchomiliśmy przedstawicielstwo naszej firmy na rynki Rosji, Kazachstanu i Białorusi. Autoryzowanym przedstawicielem marki DOMWODY została firma AQUACRISTAL z Mińska. Polityka wysokiej jakości połączonej z bardzo sprawnym systemem logistyki czyni z naszej firmy jedno z najlepszych przedsiębiorstw branży wodnej w Polsce. Dynamiczny rozwój naszej firmy to zasługa przede wszystkim fachowej kadry, owoc przemyślanych decyzji i inwestycji w najnowsze technologie. Działamy w kilkunastu krajach europy i nie tylko. Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji i powiększamy grono zadowolonych Klientów.