Dom Wody Sp. z o.o. polski producent systemów uzdatniania wody

20 lat doświadczenia zebrane na rynku polskim i zagranicznym

Działamy na rynku od 2000 roku. Stale powiększamy asortyment i zakres usług w dziedzinie technologii uzdatniania wody, zwracając szczególną uwagę na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Naszym mottem jest idea czystej wody w każdym domu. Współpracujemy z najlepszymi i największymi firmami na świecie z branży wodnej, jednocześnie wprowadzamy własne rozwiązania technologiczne wynikające z potrzeb naszych klientów a poprzedzone badaniami w naszym dziale technicznym, zgodnie ze standardami ISO oraz atestami i dopuszczeniami europejskimi i PZH. Nasza firma wprowadziła w ostatnim czasie nową linię produktów pod wspólną nazwą SMART BLUE skierowaną do każdej polskiej rodziny.

Polityka wysokiej jakości połączonej z bardzo sprawnym systemem logistyki czyni z naszej firmy jedno z najlepszych przedsiębiorstw branży wodnej w Polsce. Dynamiczny rozwój naszej firmy to zasługa przede wszystkim fachowej kadry, owoc przemyślanych decyzji i inwestycji w najnowsze technologie. Działamy w kilkunastu krajach europy i nie tylko. Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji i powiększamy grono zadowolonych Klientów.

 • Solidny partner w biznesie

  W 2020 roku spółka pozyskała bardzo solidnego partnera handlowego w postaci spółki AMII.
  AMII Sp. z o.o. to producent filtrów do wody usytuowana w Łodzi przy ulicy Technicznej 22. Ponad 150 osób codziennie produkuje setki systemów filtracyjnych dla domów i przemysłu.
  Nowa spółka pracuje na dobrze znanych zasadach handlowych i serwisowych wprowadzonych przez Research Polska.
  Znacząco jednak poprawiając systemy logistyki i terminowość dostaw.
  Oczywistą wartością dodaną jest możliwość skorzystania ze wszystkich zasobów, którymi dysponuje nowy partner. Są to działy: Badań i Rozwoju, Kontroli Jakości, Marketingu, IT, Logistyki oraz zaplecza finansowego, jakie gwarantuje nowa spółka.