Uzdatnianie wody – szkolenia i wsparcie merytoryczne

Uzdatnianie wody – bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Instalatora. To platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, która wspiera naszych klientów w codziennej, efektywnej pracy przy montażu i serwisie stacji uzdatniania wody.

Żeby w pełni wykorzystać możliwości naszych systemów uzdatniania wody, dobrze jest poznać technologie, które za nimi stoją. Dlatego zaprojektowaliśmy serię bezpłatnych szkoleń dla instalatorów i serwisantów urządzeń dostępnych pod marką Domu Wody.

Szkolenia prowadzimy w ramach Akademii Instalatora. Jest to najlepszy sposób na pozyskanie fachowej wiedzy z zakresu instalacji, obsługi i serwisowania domowych oraz przemysłowych stacji uzdatniania wody.

Podczas spotkań szkoleniowych dzielimy się cenną wiedzą obejmującą:

  • domowe zmiękczacze wody
  • przemysłowe zmiękczacze wody
  • systemy odwróconej osmozy
  • filtry multifunkcyjne dla wody studziennej

Uczestnicy szkoleń otrzymują szczegółowe instrukcje jak bezpiecznie instalować stacje uzdatniania wody, sprawnie je obsługiwać i konserwować, a w razie potrzeby, przeprowadzić ich serwis.

Akademia Instalatora urządzeń Domu Wody to praktyczne i bezpłatne zaplecze informacyjne dla profesjonalnych monterów i serwisantów stacji uzdatniania wody. Szkolenia zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby przekazać jak najwięcej użytecznej wiedzy. Pozwoli ona specjalistom działać sprawnie i uniknąć niepotrzebnego stresu w sytuacjach awaryjnych.

Przygotowane szkolenia to pakiety wiedzy zarówno dla początkujących monterów, jaki i specjalistów z krwi i kości. Chcesz poszerzać wiedzę i doszkalać się z systemów uzdatniających wodę w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych a także w zakresie rozwiązań dla przemysłu?

Zapraszamy do Akademii Instalatora.